Chrome Web Store edhe n 24 shtete t reja

Shko posht

Super Chrome Web Store edhe n 24 shtete t reja

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 16, 2011 9:03 pm


Nse keni qen duke pritur q Chrome Web Store t zgjerohet dhe t vij n m shum vende, ather duhet ta dini se Google q nga dita e sotme ka vendosur q a zxgjeroj kt shrbim, edhe n m shum se 24 vende t reja t bots.
Fillimisht, kur Google filloi me kt shrbim para nnt muajve, Chrome Web Store ishte n dispozicion vetm pr banort e SHBA-ve, por prej sot mundsin pr ta rdorur kt shrbim e kan edhe shum vende tjera evropiane.

Bashk me shtetet e kontinentit ton, n list jan edhe shtetet si Hong Kongu dhe Meksika pr t prmendur vetm disa, ndrsa lista e shteteve sht m e plot, dhe m e gjat.

Prdoruesit e Google Chrome nga shtetet si; Argjentina, Austria, Belgjika, Brazili, Republika eke, Danimarka, Finlanda, Franca, Gjermania, Hong Kongu, India, Izraeli, Italia, Japonia, Meksika, Holanda, Norvegjia, Polonia, Portugalia, Rusia, Spanja, Suedia, Zvicra dhe Mbretria e Bashkuar, mund ti qasen ktij shrbimi t Google dhe t prdorin aplikacionet q ofrohen aty.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi