Beyonce, ja si do duket kur t arrij 60 vje

Shko posht

Super Beyonce, ja si do duket kur t arrij 60 vje

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 18, 2011 3:46 pmJa ku sht nj shembull se si do mund t duket Beyonce kur t arrij n moshn 60 vjeare. Dika sht e sigurt ajo do t jet elegant dhe me sharm po njsoj si tani. Kngtarja sht shfaqur sfundi me nnn e saj Tina Knoles e cila duket m shum si nj motr e madhe e Beyonce. Beyonce tanim sht duke pritur fmijn e saj t par me bashkshortin Jay-Z.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi