7 ushqimet q shkrijn kilet e teprta

Shko posht

Super 7 ushqimet q shkrijn kilet e teprta

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 18, 2011 3:51 pmDshironi t humbni kilogramt e shtuar? Mos mendoni se ushqimi sht armiku juaj. Prkundrazi, me zgjedhjen e ushqimeve t duhura ju do t humbni m shum kilogram sesa duke qndruar t uritur dhe duke numruar kalorit.

Ne po ju sjellim shtat ushqimet q n mnyr efikase i shkrijn yndyrat:

1- Trshra
2- Vezt
3- Qumshti
4- Molla
5- Mishi i kuq
6- Kanella
7- Bajame

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi