Nora Istrefi dshiron t bhet nn

Shko posht

Super Nora Istrefi dshiron t bhet nn

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 21, 2011 11:08 amNora Istrefi shprehet se sht kundr operacioneve plastike kur ato nuk jan t domosdoshme. Kngtarja shqiptare thot se ajo nuk ka kryer asgj ndrhyrje kirurgjike pr t rregulluar ndonj tipar fizik t trupit t saj.

Por ajo nuk e prjashton mundsin q kur t plaket t bjn operacion plastik.

Nse do t flisja pr kohn e tanishme, ather jam kundr ndrhyrjeve kirurgjikale. Ndoshta n t ardhmen, n shfaqjen e rrudhave dhe me shenjat e plakjes, do t ndryshoj mendim, sht shprehur Nora.

Kngtarja duke folur pr t ardhmen e saj n ift, ka thn se dshiron t ket fmij s shpejti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi