Adelina thyen rekordet me Best of Adelina

Shko posht

Super Adelina thyen rekordet me Best of Adelina

Mesazh nga Nora prej Thu Sep 22, 2011 1:53 pm
Kngtarja 32-vjeare nga, urt e but po tregon se di t vr n jet do plan ambicioz q ka ndrruar.

Albumi m i fundit i divs Adelina Ismajli, q titullohet thjesht Best of Adelina, sht hedhur n prej gati nj viti n portalet ligjore m t mdha muzikore, si n ITunes, VirginMega, Napster, Deezer, Musicwave, emusic, OVI-Nokia, songrila.com, ndrsa s fundmi edhe n Pure Charts n Franc, ku shtet n t cilin albumi gjendet prej disa muajsh transmeton Femina.

Kjo gj nuk ka ndodhur ende me asnj artist tjetr shqiptar. Arsyeja pse nuk kemi br asgj t ditur deri m tani ka qen me dshirn e vet Adelins, pr faktin q turneu i saj botror pr publikun shqiptar ende nuk kishte mbaruar dhe paralelisht po punonim pr projekte t reja t cilat ende nuk jan lansuar.

Nuk kishim koh as t nxirrnim denjsisht lajmin pr lansimin e albumit The Best of Adelina.

Po punohej paralelisht pr tri projekte dhe kjo na censuronte kohn q t nxirrnim lajm t plot, tha dje pr gazetn zdhnsja e saj, Rudina Idrizaj, sipas s cils, deri m tani sht arritur nj shitje vrtet e knaqshme e albumit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi