Vipat m t urryer, kryeson Eni Koi

Shko posht

Super Vipat m t urryer, kryeson Eni Koi

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 23, 2011 2:36 pmAjo sht ndoshta kngtarja m e re n shoubizin shqiptar, por rezulton t jet edhe m e urryera, t paktn referuar nj sondazhi q sht kryer n rrjetin social t Facebook-ut, nga nj faqe q merret me personazhet VIP
Eni Koi ka marr votat kundr t t paktn 220 personave, ndrsa shum pran saj, me 215 vota, qndron kngtarja Rezarta Shkurta, e cila ka shum mundsi t jet penalizuar nga sherri q ka konsumuar gati nj vit m par me Rozana Radin. Ndrsa nga meshkujt, ai q e kryeson listn e m pak t preferuarve, sht reperi Stresi, me plot 106 vota. sht interesant fakti q rivali i tij n muzik dhe jo vetm, Noizy, ka marr vetm 60 vota. Sa i takon Enit t kngs So hot, komentet i jan adresuar shum ndryshimit t saj fizik n fare pak koh, duke qen se 16-vjearja dyshohet t ket kryer edhe ndrhyrje kirurgjikale n fytyr, gj q nuk e ka konfirmuar asnjher. Edhe pse ne tentuam t kontaktonim me t pr t marr nj koment t sajin n lidhje me kt antipati t shum personave, kjo gj ishte e pamundur, por me siguri n ditt n vijim do kemi nj prononcim t kngtares, motrs m t vogl t Greta Koit, e cila ka marr vetm 123 vota si kngtare jo e preferuar. Ndoshta ajo mendon se ky sondazh ka qen tendencioz dhe i trukuar, ndaj nj prgjigje do t hidhte drit pr prfundimet e ktij sondazhi t kryer nga Paparazzi Albania. M pas renditen n kt list edhe kngtare si Elvana Gjata, Rozana Radi, Ingrid Gjoni etj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi