far plqen dhe far nuk plqen Noizy?

Shko posht

Super far plqen dhe far nuk plqen Noizy?

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 23, 2011 2:42 pmReperi nga Shqipria, Noizy, ka treguar disa nga gjrat q i plqen dhe t tjerat q nuk plqen ti bj.
Reperit nuk i plqen t flas pr para dhe mime npr koncerte. Atij nuk i plqen as rrmuja apo dasmat e rrmujshme q bhen n botn shqiptare.

Atij i plqen t krijoj pr t tjert, plqen t rrij me miq e t vishet hip-hop. Reperit i plqen koleksioni i kapelave e pantallonave, por duke mos harruar t prmend edhe femrat e bukura.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi