Mihrija: Dashuri q e bekoi Zoti

Shko posht

Super Mihrija: Dashuri q e bekoi Zoti

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 23, 2011 2:42 pmMihrije Braha, e cila sht e martuar me kngtarin Naim Abazi, gjat nj prononcimi pr Kosova Sot, ka thn se dashuria mes saj dhe Naimit do dit e m shum rritet dhe sipas saj kt dashuri e ka bekuar edhe Zoti.
Nj gj ka shum rndsi, do dit e m shum dashuria jon kultivohet e rritet. Mendoj se sht fat pr t dy, por edhe duhet t ket yll, e sigurisht edhe vet Zoti, q ka bekuar dashurin ton, ka pohuar Mihrija.

Mihrija ka zbuluar se sht n prfundim t kngs Ve ty t dua, e cila do t publikohet s shpejti.

Jam n prfundim t klipit t kngs Ve ty t dua me produksionin Maximus dhe mendoj se kemi arritur dika t bukur, ka shtuar Mihrije Braha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi