Edhe nj rekord Guinnessi nga Kina (Video)

Shko posht

Super Edhe nj rekord Guinnessi nga Kina (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 23, 2011 2:57 pm


Kinezt kan vrshuar edhe librin e rekordeve Guinness. Akrobati Sun Zi Xhong vendosi rekordin n ngjitjen e shkallve me kok.
Kjo performanc sht realizuar q n vitin 2010 n kuadr t shout japonez Bikkuri Chojin Special, por zyrtart e Guinnessit tek tash e kan publikuar videon dhe ia kan pranuar rekordin...

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Edhe nj rekord Guinnessi nga Kina (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 23, 2011 3:00 pm

E pabesueshme.... br:D br:D br:D br:D br:D br:D br:D

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi