Si dshiron t preket Rihanna (Foto)

Shko posht

Super Si dshiron t preket Rihanna (Foto)

Mesazh nga Nora prej Sat Sep 24, 2011 7:48 am

Ylli i muziks R&B, Rihanna, kto dit po performon n Brazil, ndrsa aftsive t jashtzakonshme vokale ua shton edhe lvizjet seksipile dhe flirtuese duke ndezur publikun e atjeshm.
N do paraqitje, kngtarja me krenari tregon adutt e saj. Ndrsa gjat nj performance seksi me orap rrjetor nuk ka ndalur s prekuri.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi