Rihanna hap festivalin Rock in Rio (Foto-Video)

Shko posht

Super Rihanna hap festivalin Rock in Rio (Foto-Video)

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 25, 2011 8:17 amRreth 100.000 njerz kan marr pjes n hapjen e festivalit m t madh muzikor, Rock in Rio n Brazil.
Manifestimin, i cili pritet q brenda shtat ditsh t grumbulloj rreth 700.000 njerz, e kan hapur Rihanna, Katy Perry dhe Elton John.Rihanna e disponuar ka knduar dhe argtuar publikun, ndrsa nj spektakl t bukur kishin prgatitur edhe Katy dhe Elton.

N ditt n vijim n skenn e City of Rock do t paraqiten Red Hot Chilli Peppers, System of a Down, Metallica, Stevie Wonder, Guns N'Roses, Maroon 5 dhe shum t tjer.Festivali Rock in Rio pr her t par sht mbajtur n vitin 1985 n Rio de Janeiro. sht vizituar nga 1.4 milion njerz, ndrsa kan marr pjes legjendar, si AC/DC, Iron Maiden, Rod Stewart, Queen etj.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi