Ku ėshtė zhdukur Rona Nishliu?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ku ėshtė zhdukur Rona Nishliu?!

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 25, 2011 8:19 am- Me siguri qė edhe ju mund t’ia keni bėrė vetes pyetjen se nga ėshtė zhdukur kėngėtarja kosovare Rona Nishliu. Fansat dhe publiku i saj e ndien mungesėn e vokalit tė bukur tė Ronės dhe me siguri e kėrkojnė atė. Po ku ėshtė fshehur ajo dhe ēfarė ėshtė duke pėrgatitur, ne nuk e dimė. Pas ndarjes nga i fejuari kur tė gjithė prisnin martesėn prej tyre, kėngėtarja realizoi njė koncert solistik nė Prishtinė dhe ėshtė izoluar plotėsisht deri nė lanēimin e projekteve tė reja, tė cilat nuk dihet se kur do tė editohen. Rona njihet pėr vokalin e mrekullueshėm dhe ēmimet e shumta nėpėr festivale, tė cilat i ka fituar si kėngėtare profesioniste dhe kjo gjė e bėn edhe mė tė dashur pėr publikun. “Panorama plus” disa herė ka tentuar tė kontaktojė kėngėtaren Rona Nishliu, pėr tė mėsuar se ēfarė ėshtė duke pėrgatitur ajo pėr fansat e saj, por kėngėtarja nuk ka qenė e gatshme tė flasė mė shumė rreth tė rejave tė saj, duke na thėnė se, kur tė ketė diēka gati, do na informojė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi