Dafina, probleme me miqt kngtar

Shko posht

Super Dafina, probleme me miqt kngtar

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 25, 2011 8:19 am- Dafina mund t jet nj prej kngtareve m t dashura t momentit, por n qarqet muzikore duket se po i rrallohen miqt.

Pas suksesit q i solli bashkpunimi me Bleron, i cili dhe e bri t njohur Dafinn, miqsia e tyre u prish pr shkak t disa mospajtimeve n projektet muzikore, transmeton Femina.

M von ishte nj rivalitet me Genta Ismajlin q mbushi faqet e gazetave pr disa koh, e mosplqimin midis njra-tjetrs nuk e mohoi as Dafina e as Genta.

Pas problemeve me Gentn u duk sikur Dafina filloi t shoqrohej m shpesh me Zanfina Ismailin. Ato shikoheshin shpesh bashk, por nj vit m vonheshtje, duke ln t kuptohet se dika ka ndodhur dhe me dy kngtaret.

Vendin e Zanfins, do ta zinte Tunapor jo pr shum koh. Tashm msojm se dhe Tuna i sht larguar Dafins e shoqria e tyre sht ftohur.

Duket se mikja m e mir e kngtares kto dit sht motra e saj, me t ciln po realizon dhe nj videoklip.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi