Tiran, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pr trafik t narkotikve

Shko posht

Super Tiran, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pr trafik t narkotikve

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 26, 2011 8:13 pm


Nj person u qllua pr vdekje ndrsa nj 15 vjear ka mbetur i plagosur mbrmjen e t hns n vendin e quajtur Parku i Autobuzave, n Tiran.
Viktima sht identifikuar si Arjan Selimi, 38 vje.

Ende nuk ka t dhna lidhur me shkaqet dhe rrethanat n t cilat ka ndodhur ngjarja, ndrsa policia ka mbrritur n vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Arjan Selimi, ka qen n nj proces gjyqsor, pasi ishte i pandehur n dosjen kompas si i akuzuar pr trafik t narkotikve.

Pak koh m par Arjan Selimi ka ln qelin e burgut, ndrsa kishte lidhur martes me vajzn e njohur t televizionit, Inis Gjoni.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi