Djali i kryeministrit grek proteston bashk me qytetart

Shko posht

Super Djali i kryeministrit grek proteston bashk me qytetart

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 26, 2011 8:16 pm


N nj intervist pr gazetn To Vima, djali i madh i kryeministrit grek Jorgos Papandreu, Andrea tregon se pas prfundimit t studimeve t larta dhe atyre pasuniversitare, ende sht i papun.
Andrea Papandreu thot se shpesh gjendet mes qytetarve t indinjuar, duke protestuar pr nj jet m t mir, por pr t atin, kryeministrin Papandreu, siguron se po bn gjithka q sht e mundur pr ekonomin e vendit t tij, transmetojn mediat.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi