Adelina Tahiri zhvendoset nė Kosovė

Shko poshtė

Super Adelina Tahiri zhvendoset nė Kosovė

Mesazh nga Nora prej Tue Sep 27, 2011 7:27 amKėngėtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri, ka vendosur tė vazhdojė studimet por edhe karrierėn muzikore nė Kosovė.
Bukuroshja seksi kishte vitin e parė tė studimeve nė degėn e diplomacisė e kishte pėrfunduar nė njė universitet privat nė Shkup, por pėr vitin e dytė ka vendosur tė transferohet nė Universitetin “Iliria” nė Prishtinė.

“...Ėshtė e vėrtetė se unė tash e tutje do tė jem studente e Universitetit privat 'Iliria' ku do tė vazhdoj vitin e dytė atje. Arsyeja pėrse kam vendosur pėr kėtė janė disa kushte qė mė janė ofruar nga ky universitet tė cilat edhe mė konvenojnė. Megjithatė, besoj se karrierėn time muzikore kam pėrshtypje se mund ta zhvilloj edhe nė Kosovė duke ditur se edhe atje kam shumė fansa dhe dashamirė tė kėngės sime”, ka thėnė Adelina gjatė njė interviste pėr tė pėrditshmen kosovare “Zėri”.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi