Rihanna, joshse edhe n klipin e ri (Foto)

Shko posht

Super Rihanna, joshse edhe n klipin e ri (Foto)

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 28, 2011 8:36 am



Kngtarja nga Barbadosi, Rihanna, para ca kohsh e ka incizuar kngn We Found Love, e cila tashm ka arritur n majat e top-listave, ndrsa tani sht n radh edhe xhirimi i videoklipit.
23-vjearja ka filluar xhirimet t martn n Belfast, ndrsa produksioni i videos i sht besuar Calvin Harrisit.

N klipin e ri, kngtarja edhe nj her do t tregoj pse konsiderohet njra nga femrat m seksi t kohs s sotme.
Gjat xhirimeve ajo sht paraqitur me jelek me ngjyr t kuqe dhe t brendshme t kuqe, t cilat vrehen nn pantallona.






_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Rihanna, joshse edhe n klipin e ri (Foto)

Mesazh nga GentleMan prej Wed Sep 28, 2011 10:58 am

kalle rihana kalleeee ruje se peja shtin flaken veq :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi