Aurela zhvishet shtatzn

Shko posht

Super Aurela zhvishet shtatzn

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 28, 2011 8:37 amN muajin e shtat t shtatznis s saj t par, kngtarja Aurela Gae ka vendosur t tregoj barkun n kopertinn e nj reviste shqiptare.
Aurela nuk ka pozuar nudo, por me rroba, madje edhe me shum bizhuteri. Ajo ka rrfyer gjithka pr pritjen e mbl t foshnjs, prjetimet dhe emocionet pr javt e fundit t shtatznis.

Kt ver, Aurela, e cila n muajin maj u ngjit shtatzn n skenn e Eurosong-ut n Gjermani, nuk hoqi dor nga koncertet, duke qen aktive fal fizikut sportiv q ruan ende.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi