Zajmina josh edhe polict e trafikut

Shko posht

Super Zajmina josh edhe polict e trafikut

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 28, 2011 8:39 amPadyshim sht nj nga femrat m seksi t ekranit dhe do dalje e saj para publikut sht nj surpriz e radhs.

Por ksaj here, nga kto foto q paparaci yn i realizoi pak dit m par, ne zbuluam edhe nj pasion tjetr t Zaimins, at pr polict, transmeton ikub.

N nj nga rrugt kryesore t Tirans, Zajmina pasi ka zbritur nga makina e saj me targa t huaja, sht futur n nj dyqan pr t bler dika.

M pas i sht afruar nj polic dhe kan biseduar dika s bashku. Nuk dihet se pr far sht folur, mbase pr faktin se makina kishte targa t huaja ose mund t ishte parkuar keq. Por vetm pas disa sekondash bised, pamja e policit ka ndryshuar menjher. ehrja serioze i ka ln menjher vendin nj fytyre t qeshur dhe shum t dashur.

Kushedi se far mund ti ket thn Zajmina me pamjen e saj joshse dhe provokuese, aq sa polici ka harruar q sht n orar t puns dhe qytetart duhet t jen t gjith t barabart para ligjit. M pas polici ka pikasur fotografin ton dhe i sht lutur t fshij fotografit, pasi n t kundrt mund ti rrezikohej vendi i puns. Ne ia mbuluam fytyrn n mnyr q lajmin ta publikojm dhe polici t vazhdoj i qet punn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi