Droid 4 sht Maserati?

Shko posht

Super Droid 4 sht Maserati?

Mesazh nga D3M1 prej Thu Sep 29, 2011 9:02 am


Sipas pohimeve nga burime t shumfishta, smartphone i ri i Motorolas nga linja Droid po zhvillohet nn emrin e koduar Maserati.Celulari
pritet t ket ekranin 4-insh dhe prkrahjen pr punn n rrjetat LTE
t gjenerats s re. Aty st edhe tastiera harduerike QWERTY me
nxjerrje, derisa D-pad, pr ndryshim nga modelet paraprake, pritet t
mungoj.

T dhnat tjera nuk jan t ditura, e Motorola pritet q s shpejti
t publikoj t dhna n lidhje me pajisjet e reja n linjn e saj Droid.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi