Truprojat e Erdoganit rrahn rojet e OKB-s

Shko posht

Super Truprojat e Erdoganit rrahn rojet e OKB-s

Mesazh nga D3M1 prej Thu Sep 29, 2011 9:07 amNj
incident i pakndshm ka ndodhur ditt e fundit n OKB. N organizatn
q tenton t ruaj paqen n bot ka shprthyer dhuna. sht publikuar
nj video n t ciln shihet nj prleshje ndrmjet truprojave t
kryeministri turk Recep Tayyip Erdogan dhe rojeve t sigurimit t
OKB-s, transmeton indeksonline.

Forca t tjera sht dashur t
ndrhyjn pr t ndalur prleshjen. Nj zdhns i OKB-s e ka
konfirmuar incidentin duke shprehur keqardhje, por pa sqaruar se ka e
shkaktoi at.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi