Vajza 29 vjeare dgjon pr her t par (Video)

Shko posht

Super Vajza 29 vjeare dgjon pr her t par (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 30, 2011 9:14 am


Fal teknologjis nj vajz arrin t dgjoj pr her t par n moshn 29 vjeare.Se sa emocionuese sht kjo shikojeni m posht videon.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vajza 29 vjeare dgjon pr her t par (Video)

Mesazh nga Daffina prej Fri Sep 30, 2011 1:15 pm

Eeee Mrekulli e vertete

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi