Vodafone prezanton tablett Smart 7 dhe Smart 10

Shko posht

Super Vodafone prezanton tablett Smart 7 dhe Smart 10

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 30, 2011 7:11 pm


Kush jeton n Gjermani sht me fat, pasi aty sht shteti q
kompania Vodafone ka vendosur t hedh n treg tabletin e saj Smart 7
dhe Smart 10.
Bhet fjal pr dy tablet me sistem operimi
Google Android 3.2 Honehycomb, me ekrane 7-inch dhe 10-inch me prekje,
me procesor 1.2 GHz Dual-core Qualcomm, memorje t integruar 32 GB me
mundsi rritje.

Gjithashtu ky Android i vodafone ka nj kamera t integruar n pjesn
e pasme t tabletit 5 megapisel dhe nj tjetr n pjesn ballore t tij
2 megapiksel, e cila sht konceptuar t prdoret pr videokomunikim.

Keto dy tablet do t dalin n shitje n Nntor t ktij viti, por ende nuk ka asnj informacion lidhur me kosoton e tyre.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi