Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Shko posht

Super Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 01, 2011 10:32 amJehona Sopi ka kurorzuar lidhjen e saj dashurie prej pes vjetsh, me an t nj dasme private dhe muaji t mjaltit n Las Vegas, t cils i ka shtuar nj ceremoni martesore n Hawaii.
Ceremonia martesore super private e kngtares kosovare me drejtorin e nj prej bankave kosovare Lavdim Koshutova sht mbajtur n Hawaii larg syrit t mediave dhe publikut. Ishte kjo nj martes tipike e stilit t yjeve hollywoodiane, pa kurrfar shenje t traditave shqiptare. Telegrafi ka siguruar disa foto nga kjo martes.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Oct 01, 2011 10:58 am

Ufff mkalleenn huauhauhuah

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Mesazh nga GentleMan prej Sat Oct 01, 2011 11:54 am

AnG3L shkruajti:Ufff mkalleenn huauhauhuah


masi tkallen qe ku eki burrin qtu nforum tut prit osht.. kap banja qeshtu :D
shum sweet pasken dall.. femna qe um pelqen osht kjo edhe kaltrina selimi me dyat kisha flejt huauha veq me flejt kurgjo ma :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Oct 01, 2011 1:32 pm

GentleMan shkruajti:
AnG3L shkruajti:Ufff mkalleenn huauhauhuah


masi tkallen qe ku eki burrin qtu nforum tut prit osht.. kap banja qeshtu :D
shum sweet pasken dall.. femna qe um pelqen osht kjo edhe kaltrina selimi me dyat kisha flejt huauha veq me flejt kurgjo ma :P

popo qysh jooo :P npritjee hahahahha

edhe qyqy a veq me fjet aa :P ahahahahahaha :P

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi