Fejohet Geti (foto)

Shko posht

Super Fejohet Geti (foto)

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 01, 2011 1:05 pmReperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi i njohur si Geti, ka vendosur ti jap fund beqaris dhe t fejohet me bukuroshen Florenta Islamin.
Bosi i labelit Baba Stars organizoi nj ceremoni t veant me rastin e fejess s tij ku kishte t ftuar miq, koleg dhe familjar. Ceremonia ishte ideuar nga GhetoGeassy si tepr private, edhe pse Telegrafi ka pasur qasje dhe ka siguruar foto nga fejesa.

Geti sht nj prej veteranve t skens s hip hopit shqiptar, ndrsa prgjat ktyre viteve jeta e tij private ishte e bujshme, me lidhje nga m t ndryshmet, me femrat nga m seksi shqiptare, duke prfshir ktu edhe iljetn dhe Elvana Gjatn.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fejohet Geti (foto)

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Oct 01, 2011 1:34 pm

Kejtt po fejohen veq na jena mett :P hahhaha

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fejohet Geti (foto)

Mesazh nga GentleMan prej Sat Oct 01, 2011 1:48 pm

AnG3L shkruajti:Kejtt po fejohen veq na jena mett hahhaha
qka um ke qit me kesh qtash hahaha

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fejohet Geti (foto)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Oct 01, 2011 2:38 pm

Ve Astriti ka met pa u feju... interesanT :(:( :P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fejohet Geti (foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi