Rozi dhe Rezi mund t rrihen n festival?

Shko posht

Super Rozi dhe Rezi mund t rrihen n festival?

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 01, 2011 1:06 pmRozana Radi dhe Rezarta Shkurta do t ken edhe nj shans pr t dal n 'ring', ksaj here n skenn e festivalit Knga Magjike 2011.
Ato t dyja jan ende n gjyq pas rrahjes spektakolare. Dy kngtaret e njohura t e muziks shqiptare edhe pse nuk e citojn ndoshta asnjher m emrin e njra-tjetrs, do t ken shansin t prballen n festivalin Knga Magjike 2011, ku do t jen t dyja konkurrente.

Rozana kt her srish vjen n duet me Mc Kreshn, me t cilin thuhet se sht prfshir n nj romanc, ndrsa Rezarta, e cila ka br me dije prmes Facebook-ut se emocionet e kan kapur q tani, vjen vetm, pas suksesit t vitit t shkuar n kt ngjarje, me kngn Budallak e vogl.

N festivalin Knga Magjike konkurrentt duhet edhe t votojn pr njri-tjetrin, prmes nj procesi t hapur q ndiqet live nga teleshikuesit. Urojm t mos ndodh ndonj kacafytje mes tyre, para ose prapa skens.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi