Padi kundr Timelineit

Shko posht

Super Padi kundr Timelineit

Mesazh nga D3M1 prej Sat Oct 01, 2011 9:44 pm


Edhe pse Facebook Timeline ende nuk sht funksion n dispozicion publik, q tani sht i goditur nga padit e ndryshme.

N t vrtet, Timelines.com, nj kompani e vogl q ka zyrat n Chicago, ngriti padin kundr Facebookut pr shkak t shkeljes s emrit t mbrojtur t tregut. Timelines.com punon nga viti 2008, e prfaqsuesit e kompanis pohojn se funksioni i ri i Facebookut do t mund t ua shkatrronte biznesin.

N padi krkohet dmshprblimi dhe ndrprerja momentale e aktivizimit t shrbimit, duke pasur parasysh se me kt kompania faktikisht do t shkatrrohej.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi