Adelina Thai: Martesa, dita m e bukur e jets

Shko posht

Super Adelina Thai: Martesa, dita m e bukur e jets

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 04, 2011 7:09 amAdelina Thai, e cila javn e kaluar u kurorzua me Bardhyl Metaj, gjat nj prononcimi pr Telegrafin thot se dita e martess ka qen m e bukura n jetn e saj.
Vetm disa dit m par un kam pasur ditn m t bukur t jets sime. Kt dit t paharrueshme dhe kto momente t bukura i kemi ndar me familjart ton, njerzit dhe miqt e mi t shtrenjt.

Ceremonia e dasms sht zhvilluar n hotelin Emerald dhe sht organizuar nga nj staf profesional n kt drejtim, ka rrfyer Adelina pr Telegrafin.

Prve gzimit martesor, ifti i ri, Adelina dhe Bardhi do t bhn edhe prindr.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi