Pse ėshtė mirė tė jesh vetėm

Shko poshtė

Super Pse ėshtė mirė tė jesh vetėm

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 04, 2011 10:00 amNuk keni partner? Pėr mrekulli, sepse jua sjellim njė listė tė gjatė tė arsyeve, tė cilat tregojnė se jeta mund tė jetė njė kėnaqėsi e madhe kur jeni vetėm:
1. E jetoni jetėn si dėshironi vetė
2. Vetėm mjeku mund t’u thotė ēka dhe kur tė hani
3. Ju vendosni se kur do t’i ndukni qimet
4. Nuk duhet tė ecni “si nėpėr vezė”
5. Mund tė ecni lakuriq nėpėr shtėpi sa herė qė tė dėshironi
6. Kur doni i rregulloni gjėrat
7. Nuk duhet ta ndryshoni jetėn
8. Nuk u pėrshtateni pasigurive tė tė tjerėve
9. Ofertat pėr punė i pranoni pa u konsultuar me askėnd
10. Mund tė flini ku tė doni dhe kur tė doni
11. Nuk duhet tė arsyetoheni se ju dhemb koka pėr tė mos shkuar diku
12. Keni kohė pėr miqtė
13. Nuk duhet ta ndani dollapin
14. Mund tė shikoni ēfarė tė doni nė TV
15. Mund tė lexoni ēfarė tė doni dhe kur tė doni
16. Mund tė gėrhitni pa shqetėsim dhe tė lėshoni gazra
17. Ju jeni padroni pėr pėrcaktimin lartėsisė sė zėrit, nxehtėsisė...
18. Pėrgatitni vetėm pėr veten
19. Nuk duhet ta ndani krevatin me askėnd
20. Paratė tuaja i harxhoni vetėm ju
21. Mund tė flirtoni kur tė dėshironi pa u ndjerė keq
22. Keni gjithė kohėn e botės pėr t’u fokusuar nė karrierė dhe sukses
23. Mund tė flisni sa tė dėshironi nė telefon
24. Jeni tė lirė nga fjalėt e pėrditshme
25. Gjėrat janė aty ku i keni lėnė
26. Derėn e banjės mund ta lini hapur
27. Mund tė merreni me hobit tuaj kurdo qė dėshironi
28. Fundjavat janė vetėm tuajat, mund tė bėni ēfarė jua ka qejfi
29. Kur nuk jeni nė disponim nuk duhet t’i arsyetoheni askujt
30. Mund tė kaloni orė tė tėra duke menduar vetėm pėr lumturinė tuaj.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi