Leonora flirton me stilistin Valdrin Sahiti

Shko posht

Super Leonora flirton me stilistin Valdrin Sahiti

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 04, 2011 3:20 pmLeonora Jakupi, e cila prej disa kohsh deklaron se mban ende statusin sentimental single, sht par disa her t shoqrohet me stilistin Valdrin Sahiti, me t cilin parakaloi si ift edhe Tapetin e Kuq t PriFilmFest q po zhvillohet n Kosov.
T pyetur pr shoqrin me njri-tjetrin, dyshja kan pohuar se jan miq dhe kan vendosur jo rrallher t dalin bashk publikisht, por kjo i ka shtyr shum persona q t mendojn se kngtarja dhe stilisti jan duke flirtuar.

Madje si tha edhe vet Valdrini, s bashku kan qen edhe pr drek para se t parakalonin t tapetin e kuq t festivalit t filmit.
Por Leonora ka treguar se sht e apasionuar pas filmit, prandaj ka marr pjes s bashku me t n kt event. Ne e dim q Valdrini e vesh Leonorn, por vall a do ti vesh ai edhe fustanin e bardh kngtares simpatike?!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi