Ndėrtohet shtėpia nėn kodrėn me bar

Shko poshtė

Super Ndėrtohet shtėpia nėn kodrėn me bar

Mesazh nga Daffina prej Wed Oct 05, 2011 12:03 pm
E ndėrtuar nėn shtresėn e barit, nė njė kodrinė tė gjelbėr, me dritare prej qelqi dhe me njė pamje tė mrekullueshme nga deti, kjo ėshtė shtėpia mė e famshme nė botė nė plazhin e Atlantikut, nė Florida.

Dune House quhet kjo shtėpi dhe ėshtė ndėrtuar me idenė e William Morgan. “Unė janė shumė Iiveēantė pėr ndėrtesat nė tė secilėn anė tė shtėpisė time”, ka thėnė Morgan. “Prona ėshtė duna origjinale pėrballė oqeanit nė njė kodrinė shumė tė bukur dhe isha i interesuar pėr ta ruajtur karakterin ekologjik tė mjedisit tonė sa mė shumė tė jetė e mundur”, shton Morgan.

“Pra, ne survejuam pronė ekzistuese dhe pastaj dizenjuam njė shtėpi e cila do tė ishte nė profil me origjinalitetin”, rrėfen ai. “E kemi ndėrtuar atė si njė guaskė”, thotė Morgan. “Ėshtė si tė jesh nė njė nėndetėse”, shton
ai.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ndėrtohet shtėpia nėn kodrėn me bar

Mesazh nga GentleMan prej Wed Oct 05, 2011 1:56 pm

pha sa bukur.. sa shkelqyshem... ama veq diqka spom pelqen..
100 vjet lete jetojm mbi dhe e jo nendhe..
kshtu qe ku ja paska maru vorrin vetit para kohe

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ndėrtohet shtėpia nėn kodrėn me bar

Mesazh nga edi-viti prej Wed Oct 05, 2011 6:25 pm

heheheh jo o lord boll mir epaska ndertu mos me pa askush aty smundet met pas kush ..tash e kuptova pse njerzit spo tuten me ba keq me mbyt gjin e tjera..se po ndertojkan ksi shpija...heheheh

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ndėrtohet shtėpia nėn kodrėn me bar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi