Google Picasa bhet Google+Photo?

Shko posht

Super Google Picasa bhet Google+Photo?

Mesazh nga D3M1 prej Tue Oct 11, 2011 6:35 pm


Gjat dits s sotme, Google ka prditsuar shrbimin, Photos,
n shiritin e saj t navigimit, duke e drejtuar linkun e Picasa n
Google+Photos.
Ky link tani ju drgon n seksionin e
fotografive n rrjetin social t kompanis, Google +, i cili prmban
fotografit tuaja nga funksioni Circles, telefoni juaj Android, dhe
imazhet tjera t cilat ju i keni etiketuar m hert n shrbimin Picasa.


Dhe ky zvendsim dhe ri-drejtim i shrbimit t Google me sa duket do
t thot se gjiganti amerikan i teknologjis ka vendosur q ta mbyll
shrbimin e saj, Picasa.

Megjithat, ju ende mund ti qaseni albumeve t Picasa, mirpo pr
ti par ato ju duhet t shkruani URL-n e vjetr t faqes e cila sht
ruajtur n shfletuesin tuaj, ose manualisht ta shkruani at.

Pr momentin, funksionet e shrbimit Picasa ende nuk jan shtuar n kuadr t Google+Photos.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi