Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video)

Shko posht

Super Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Oct 11, 2011 6:41 pm


Vikendin e kaluar n Stokholm u mbajt gara ilegale e makinave,
ndrsa xhirimet e ksaj gare po e vrshojn internetin njra pas
tjetrs.
Njra ndr m interesantet e paraqet nj t
mendur, i cili me shpin t kthyer kaprcen nj makin Lamborghini
Gallardo n shpejtsin prej 80 km/h.

Edhe pse mori duartrokitje nga t pranishmit, psikiatri veprimin e
tij me siguri se do ta vlersonte ndryshe dhe do ta drgonte pr shrim
n ndonj institucion mental.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi