Re n form UFO mbi majn e malit n Rusi

Shko posht

Super Re n form UFO mbi majn e malit n Rusi

Mesazh nga D3M1 prej Tue Oct 11, 2011 6:45 pm


Rust q jetojn afr malit Klyuchevskaya Sopka mbetn t
shtangur pr disa minuta kur pan se majn e malit e kishte mbuluar nj
re n form t diskut fluturues. Por kjo duket se nuk i friksoi shum
pasi kjo nuk ishte UFO, por nj formacion i pazakont i reve.
Ky
fenomen i uditshm i njohur si reja Lenticular ose reja n form
kapele ka ngritur antenat e ufologjistve dhe atyre q plqejn teorit
konspirative n Rusi. Po ashtu nuk mund ti fajsosh as fshatart t
cilt menduan pr nj ast se jan rrethuar nga nj rac alienosh.

Reja e uditshme dukej si UFO prej filmit Mars Attacks. Kjo
fotografi e mrekullueshme sht br nga fotografi Ivan Dementievskiy, i
cili ishte duke br nj turne n at rajon. Nuk mundja t besoja syve
kur e pash kt re ishte shum e veant dhe njerzit q jetonin n
at rajon m than se skishin par kurr nj gj t till.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi