Facebook pr iPad

Shko posht

Super Facebook pr iPad

Mesazh nga D3M1 prej Wed Oct 12, 2011 8:25 am


Facebook paraqiti versionin final t aplikacionit pr iPad.
Aplikacioni sjell mundsin e chatit dhe luajtjes s lojrave n full
screen. Aplikacioni pr iPad pr nj koh t gjat ishte nj nga
krkesat m t zshme nga shfrytzuesit e Facebookut.
Nga
menyja pr navigacion n ann e majt jan n dispozicion news feed,
rregullimet, fotografit, grupet dhe mesazhet. Fotografit dhe videoja
luajn nj rol t rndsishm. Gjithashtu, shfrytzuesit
drejtprsdrejti nga aplikacioni mund t incizojn videon dhe
fotografit, dhe ti vendosin ato n profilin e tyre.

Edhe pse besohet se aplikacioni ishte i gatshm pr nj koh t
gjat, por se pr shkak t mospajtimeve n mes t Google dhe Apple ai
nuk ishte publikuar, CTO i Facebookut ka thn se aplikacioni thjesht
nuk ishte i gatshm pr paraqitje. Shum mundsi t versionit pr iPad
kan gjetur vendin edhe n aplikacionin pr iPhone.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi