Dhuratat m t shtrenjta ndonjher

Shko posht

Super Dhuratat m t shtrenjta ndonjher

Mesazh nga ditush prej Wed Oct 12, 2011 12:04 pmPavarsisht se shumica deklarohemi q pr dhurata t rndsishme nuk sht me rndsi mimi, ka disa persona q nuk hezitojn aspak t shpenzojn shuma marramendse parash n mnyr q t fascinojn t dashurit e tyre.
N vazhdim mund t shihni 10 nga dhuratat m t shtrenjta ndonjher, duke i renditur nga vendi i 10-t, t cilat pos q jan shum t shtrenjta, jan edhe tepr t uditshme.

N vendin e 10-t sht Tualeti i punuar me Swarovski i cili pati nj kosto prej $75,000.

N vendin e 9-t sht prvoja e t ushqyerit n nj tavolin, vrtet t veant, t ciln mund ta shini n foto, q pati nj kosto prej $200,000.

N vendin e 8-t sht Parfumi Clive Christian Imperial Majesty me nj kosto prej $215,000.

Vendin e 7-t i takon nj tabele shahu nga Diamanti q u pagua hiq m pak se $409,347.

N vendin e 6-t kemi nj Mercedes Benz SL600 t mbuluar me Swarovski q ka kushtuar $1 milion.

N vendin e 5-t kemi qaforen e bukur, Amour Amour , q sht e punuar me gur diamanti dhe lidhet anash, pr rehatin e qafs s fatlumes q do ta bart me lkur krokodili dhe kushtoi $1.8 milion.

Vendin e 4 i takon nj ante dore, e punuar nga diamantet q n fakt prmban 2 000 gur diamanti dhe kushtoi $1.9 milion.

Vendi 3-t. Pantoflat m t shtrenjta ndonjher, Harry Winston Ruby, q u blen $3 milion pr tju br dhurat nj vajze.

N vendin e 2-t- I mrekullueshmi, diamanti Tiffany q kushtoi $6 Milion.

N vendin e par Shtpia teatr, sht si tip montazhe q mund t vendoset brenda shtpis. Sigurisht krkon hapsir dhe padyshim u vendos n vendin e par me koston q kishte. Pra, kjo dhurat e mahnitshme, kushtoi $6 milion.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi