Tuna Sejdiu operon hundėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Tuna Sejdiu operon hundėn

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 12, 2011 1:58 pmA kishte nevojė Altuna Sejdiu tė operonte hundėn? Ajo nuk ėshtė kritikuar kurrė pėr pamjen e saj tė jashtme. Ėshtė cilėsuar si njė ndėr femrat mė tė bukura tė shoė biz-it, megjithatė ja qė Tuna ka parė me lupė defekte nė fytyrėn e saj.

Ndaj pak kohė mė parė, para se tė bėhej pjesė e programit “E diell” Tuna ka bėrė njė vizitė te kirurgu plastik qė i ka dhuruar njė hundė tė re. Ndoshta jo mė tė bukur se tė parėn, por mė ndryshe. Kanė mjaftuar tė heqė disa milimetra nga hunda e saj dhe Tuna mesa duket ėshtė ndjerė mirė me veten e saj.

Sipas psikologėve, njerėzit janė tė prirur tė ndryshojnė pamjen e jashtme pas situatave shumė stresuese nė jetė dhe dėshtimesh. Nevoja pėr njė pamje tė re, i krijon njerėzve idenė e tė nisurit njė jetė tė re.

Tuna pas njė martese shumė tė pėrfolur nė media dhe njė divorci tė pėrfolur edhe mė shumė, ka ndjerė nevojėn pėr tė lėnė pas krahėve jetėn e vjetėr dhe tė nisė njė jetė tė re bashkė me njė hundė tė re.

Ndaj, nuk na mbetet veēse t’i urojmė Tunės: Paē fat me tė dyja!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi