Rozi dhe Rezi, u rrahn dhe u puthn n buz (Video)

Shko posht

Super Rozi dhe Rezi, u rrahn dhe u puthn n buz (Video)

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 12, 2011 2:00 pmRozana Radi dhe Rezarta shkurta i kan dhen fund konfliktit t tyre n mnyr spektakolare. Ato jan rrahur por edhe jan ofruar aq afr njra tjetrs sa kan frkuar buzt.
Dy vip-at e estrads shqiptare, jan puthur n buz, por edhe kan zhvilluar nj meq boksi.
Rozana Radi e ka rrahur Rezarta Shkurten n nj meq boksi. Nga tre rundet sa ishte i parapar, Rozi e ka nokautuar Rezin dy her, duke e fituar ndeshjen.
Jo vetm kaq, dy kngtaret q prej kohsh ndodhen n nj konflikt, tani i jan aq pran njra tjetrs sa edhe kan frkuar buzt.
Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta, derisa bnin nj loj me nj kart bixhozi i kan puthitur buzt disa here n luft pr t mos e len kartn tu bije n tok.
E gjith kjo nuk ka ndodhur n ndonj aheng apo ndej private ku edhe mund t ishin rrahur me t vertet, si kishte ndodhur koh me par, por sht br n nj loj n emisionin E Diela Shqiptare n TV Klan.
Kjo mund t jet paraqitja me spektakulare e dy kngtarve t njohura shqiptare t cilat prej vitesh ndodhen n nj konflikti i cili ka shkuar deri n gjykat.
N vazhdim mund t shikoni videon ku Rezarta Shkurta dhe Rozana Radi, bejn lojn e tyre duke mos ndrruar asnj llaf njra me tjetrn.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi