Yllka i jep fund beqarise

Shko posht

Super Yllka i jep fund beqarise

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 12, 2011 2:02 pmKngtarja kosovare i ka dhn fund beqaris vetm pak jav m par. Pas nj viti plot angazhime, nj vere t nxeht, Yllka ka pritur vjeshtn pr t kurorzuar dashurin e saj me bashkshortin Astritin.
Ceremonia ka qen tepr e hareshme, ashtu si dhe vet kngtarja e qeshur dhe plot humor. Premtimit pr dashuri t prjetshme i jan bashkuar dhe qindra dasmor t ftuar, ndrsa momenti m romantik i asaj mbrmjeje ka qen kur Yllka dhe i shoqi, i kan dedikuar vetes dhe dasmorve nj kng, si dhurat surpriz.
Aktualisht kngtarja sht e angazhuar me sfidn 2-shja fantastike n E diell, ku kndon prkrah Juliana Pashs.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi