Rihanna femra m seksi

Shko posht

Super Rihanna femra m seksi

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 12, 2011 2:04 pmRevista Esquire e ka shpallur kngtaren Rihanna si femrn m seksi n bot, dhe n kt mnyr ajo e zvendson titullaren e vitit t kaluar, aktoren Minka Kelly.
Ky mim e rendit Rihannan me yjet, si Jessica Biel, Halle Berry dhe Scarlett Johansson, t cilat e kan fituar m hert kt epitet.

Ylli i muziks R&B, albumi i ri (Talk That Talk) i t cils do t lansohet m 18 nntor, konsiderohet si nj nga yjet m t mdha t muziks pop n planet.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi