Rikthehet uragani Adelina

Shko posht

Super Rikthehet uragani Adelina

Mesazh nga Nora prej Sun Oct 16, 2011 7:54 amDiva e muziks Adelina Ismaili rikthehet me nj videoklip t ri pas nj shkputje relativisht t gjat. Adelina sapo ka prfunduar xhirimet e klipit t saj m t ri i cili sht regjistruar n Franc. Lajmi sht konfirmuar nga grupi zyrtar i kngtares Ismaili, po kshtu nuk ka vonuar t shprndahet edhe nprmjet rrjetit social Facebook, raporton Bluetooth. Msohet se Adelina sht duke punuar vrtet fort pr rikthimin e saj dhe surprizn n lidhje me kt klip, dshiron ta ruaj si t till deri n fund, pa nxjerr asnj detaj m tepr. T gjith i vendosin nga pas epitetin Diva, dhe n fakt Adelina Ismaili sht e till, pasi solli risi t shumta si edhe show, n do spektakl ku ka qen pjesmarrse si edhe festival ku ka knduar e konkurruar.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi