Edhe Nora te Michael Jackson

Shko poshtė

Super Edhe Nora te Michael Jackson

Mesazh nga Nora prej Sun Oct 16, 2011 7:57 amPas pėrfundimit tė verės, kėngėtaret kosovare kanė marrė pushimet e tyre duke vizituar kryeqendra tė ndryshme botėrore.

Pėrderisa Gjyste Vulaj ishte nė Paris, ku u tha se e vizitoi edhe Champ Elisseen dhe kullėn e Eiffel, tashmė radha ėshtė e Nora Istrefit.

Kjo ka ndjekur gjurmėt e Genta Ismajlit dhe Bleona Qerretit duke u fotografuar para yjeve nė “Sheshin e tė famshmeve” nė Hollywood. Nora. Si zakonisht fotografinė e parė e ka bėrė para Mbretit tė Popit, Michael Jackson, pėrderisa ėshtė fotografuar edhe para aktores sė njohur Nicole Kidman e cila e pat vizituar edhe Kosovėn.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė kėngėtarėt e estradės fotografohen para yjeve nė ‘Sheshin e tė famshmeve’ nė Hollywood.

Madje, Bleona Qerreti gati pėr ēdo ditė fotografohet me yje tė skenės botėrore, por edhe pse e ėndėrron famėn e tyre, deri tani nuk ka arritur ndonjė sukses.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi