Ermela e zhgnjyer nga Big Brother

Shko posht

Super Ermela e zhgnjyer nga Big Brother

Mesazh nga Nora prej Mon Oct 17, 2011 11:01 amIsh-banorja e Big Brother Albania, Ermela, sht shprehur tejet e zhgnjyer me mungesn e ofertave dhe pa mundsin e realizimit t ndrrs s saj pr t shprthyer n botn e televizionit, prkundr faktit se ajo i ka fituar 100 mij eurot e spektaklit.
Edhe pse shpresoi se do t ishte prezantuese n ndonj nga televizionet e mdha shqiptare, n pritje t sezonit t ri artistik, kjo nuk ndodhi edhe pse tratativat nuk munguan. Tani zhgnjimi duket ta ket kapluar Ermeln e cila thot se Big Brother nuk ndryshoi dhe aq jetn e saj, teksa shprehet se asaj i intereson vetm t gjej nj pun duke refuzuar t flas pr Panoramn rreth jets s saj private.

Jam n krkim t nj pune q t m plqej, q ta bj me pasion dhe natyrisht televizioni mbetet prioritet. Jam n momentin q m duhet ta normalizoj jetn time, pasi edhe pse askush nga ish-banort e Big Brother se pranon, t kalosh nj eksperienc t till nuk sht e leht.

E pranoj, q t gjith jemi prballur me nj realitet t ri pas daljes nga ajo shtpi. T msuar me lojn dhe strategjit pr t fituar, kur dolm ram n nj heshtje totale, aq sa na dukej sikur nuk ndodhte asgj m. Realisht thn, kur nuk ndodh asgj, nuk ndihesh mir, theksoi bukuroshja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi