Dy tė vrarė nė Gjakovė

Shko poshtė

Super Dy tė vrarė nė Gjakovė

Mesazh nga GentleMan prej Tue Oct 18, 2011 11:25 am

P. I., profesor dhe A. S., mjeke, janė gjetur tė vdekur nė
mėngjesin e tė hėnės nė banesėn e cila gjendet nė kodrėn e Ēabratit, nė
Gjakovė. Motivi i vrasjeve ende nuk bėhet i ditur ndėrkohė qė, rasti po
hetohet nga Njėsiti i Hetimeve Rajonale tė Pejės.


“Me datė
17.10.2011 ėshtė raportuar se nė kodrėn e Ēabratit, rruga ‘Martinė
Camaj’, janė gjetur dy trupa tė pajetė. Patrulla policore nga Stacioni
Policor nė Gjakovė, menjėherė i ėshtė pėrgjigjur rastit. Nė vendngjarje
janė vėrejtur dy persona tė lėnduar nga armė zjarri, tė cilėt nga plagėt
e marra kanė vdekur”, citon RTV21 fjalėt e kapitenit policor, Bekim Avdiaj.

Njoftohet se gjatė ekzaminimit tė vendit tė ngjarjes janė gjetur 6
gėzhoja dhe nė dorėn e djathtė tė viktimės mashkull, P.I., rreth 34
vjeē, i lindur dhe banues nė fshatin Bec tė Gjakovės, ėshtė gjetur arma e
tipit “Revolver colt. cal. 38 special”, ndėrsa viktima tjetėr e kėtij
rasti ėshtė, A. S., 27 vjeēe, nga Gjakova.Trupat e pajetė, pas
ekzaminimit tė vendit tė ngjarjes janė dėrguar pėr autopsi nė
Laboratorin e Institutit Mjekėsisė Ligjore nė Prishtinė, ndėrsa rasti do
tė hetohet dhe procedohet nga organet pėrkatėse

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Dy tė vrarė nė Gjakovė

Mesazh nga leonardo prej Tue Oct 18, 2011 6:39 pm

RIP Profit
avatar
leonardo
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 883
Aktiviteti :
60 / 10060 / 100

Registration date : 22/07/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Dy tė vrarė nė Gjakovė

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 19, 2011 11:46 am

Katastrof sa gjyna R.I.P :(

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Dy tė vrarė nė Gjakovė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi