Eminem ka probleme me kujtesėn

Shko poshtė

Super Eminem ka probleme me kujtesėn

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 19, 2011 2:41 pmNjėri nga reperėt mė tė mėdhenj nė botė, Eminem, ka pėsuar humbje tė madhe tė kujtesės si pasojė e luftės pesėvjeēare kundėr vartėsisė nga barnat, ndėrsa ende nuk i kujtohen disa nga gjėrat mė tė rėndėsishme nė karrierėn e tij.
‘ambien’, ndėrsa i ka fajėsuar ilaēet se ia kanė “fshirė” disa vite tė jetės sė tij.

“Shumė nga kujtesa ime ėshtė zhdukur. Nuk e di nėse keni pėrdorur ndonjėherė ‘ambien’, por ėshtė njė lloj fshirėsi i kujtesės dhe mė ka zhdukur pesė vite nga jeta ime”.

“Njerėzit mė tregojnė gjėra, dhe them: ‘Unė e kam bėrė atė?’ E pashė veten sė fundmi duke bėrė diēka nė Bet (televizion), dhe thash me vete: ‘Kur ka ndodhur kjo?’”, ka shpjeguar ylli i hip-hopit pėr revistėn Rolling Stone.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi