Rihanna n librin e Ginisit

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Rihanna n librin e Ginisit

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 19, 2011 2:48 pmYlli i muziks, Rihanna do t hyj n Librin e Ginisit t Rekordeve pr vitin 2012. Bukuroshja 23-vjeare nga Barbados sht femra e par e cila pr pes vjet rresht ndodhet n vendin e par t top-listave britanike.
Rekorde kan thyer edhe kngtarja kundrthnse, Lady GaGa, si nj yll me numrin m t madh t adhuruesve n internet, gjegjsisht n rrjetin social Twitter, dhe Adel, sht nj rekordmene, madje n tri kategori.
Nj nga sukseset m t mdha t Adeles sht se kngtarja sht br femra e par n Britani t Madhe q njkohsisht renditet n Top 5 t lists britanike me kng dhe album. Kt arritje t Adeles e ka pasur vetm grupi legjendar nga Liverpool Beatles.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi