Tuna kopjon Adele

Shko posht

Super Tuna kopjon Adele

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 19, 2011 2:51 pmNuk ke t thuash: Performanca e Tuns n spektaklin e javs s kaluar te E diell ishte e shklqyer.
Megjithat, n t gjith performancn e saj pati dika si t par edhe m par. E n t vrtet far ishte n dj vu kishte t bnte me look-un e kngtares.
Tuna, e cila prpiqet t sjell performanca sa m origjinale nuk ishte munduar aq sa duhet, sepse i kishte br copy paste look-ut t kngtares s momentit Adele n performancn Set fire to the rain n Graham Norton Show. Nse u bn nj krahasim t dyja kngtareve ndryshimet prvese ndryshojn n form dhe prmasa trupi, gjithka tjetr rreth fustanit, stilimit t flokve, make up-it sht e njjt. A mund t jet kjo nj kopje e rastsishme?
Vshtir t thuhet, n nj koh q Adele konsiderohet si kngtarja m e famshme e momentit, e cila ka zn t gjitha kopertinat e revistave dhe klipet e s cils shfaqen shpesh n t gjitha stacionet muzikore. Megjithat fajin m t madh pr kt pjes e ka stilisti q sht ngarkuar t kujdeset pr veshjen e kngtares, i cili ska sjell asgj origjinale.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi