Nora Istrefi: Nuk pi drogė, ha vetėm ēokollata

Shko poshtė

Super Nora Istrefi: Nuk pi drogė, ha vetėm ēokollata

Mesazh nga Nora prej Thu Oct 20, 2011 9:19 amNėse do tė rrėfehej pėr njė “mėkat”, Nora Istrefi e ka njė emėr: ēokollata. Kėngėtarja seksi ka dashur sė fundmi tė reagojė pėr disa thashetheme nė mediet rozė shqiptare dhe kosovare, sipas sė cilave ajo ėshtė pėrdoruese e rregullt e lėndėve narkotike.

Duke shkruar nė Twitter, Nora ėshtė shprehur “Nuk jam pėrdoruese e drogės, alkoolit, por ha shumė bukė dhe veēanėrisht ēokollata”, transmeton gazeta Standard.

Arsyetimi i saj ėshtė i drejtė, pasi tek e fundit tė gjithė shqiptarėt “vdesin” pėr bukėn, ndėrsa pėr ēokollatat, mė mirė mos pyesni… Megjithatė, pavarėsisht justifikimit tė saj, nuk do tė thotė se ata qė konsumojnė bukė dhe ēokollatė, pėrjashtohen kategorikisht nga pėrdorimi i drogės!

Gjithsesi, sipas disa burimeve pranė kėngėtares seksi, mėsohet se Nora ėshtė indinjuar jashtėzakonisht shumė nga ky lajm, mesa duket i rremė, ndaj edhe mėnyrėn mė tė mirė pėr tė reaguar e ka gjetur pėrmes rrjeteve sociale.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi