Italianet, femrat m t bukura n Evrop

Shko posht

Super Italianet, femrat m t bukura n Evrop

Mesazh nga D3M1 prej Thu Oct 20, 2011 9:34 am


Rezultatet e nj ankete t ueb sajtit turistik holandez Zoover, tregon se italianet jan femrat m t bukura n Evrop.

Sipas
ksaj ankete, n t ciln morn pjes 6.000 korrespondent, n vendin e
dyt jan renditur suedezet, pasuar nga polaket, ndrsa dy vendet tjera
n listn e top pes m t bukurave e kan zn spanjollet dhe
holandezet.

do i pesti turist evropian konsideron se vajzat nga Gadishulli Apenin jan m t bukurat n Evrop.

Kur
bhet fjal pr meshkujt, shumica e femrave t anketuara kan thn se
jan italiant, ndrsa n vendin e dyt renditen spanjollt.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi