Genta n lidhje me Ledrin e Skillz?

Shko posht

Super Genta n lidhje me Ledrin e Skillz?

Mesazh nga Nora prej Fri Oct 21, 2011 2:23 pmKngtarja atraktive dhe seksi Genta Ismajli ka pak dit q ka ndryshuar statusin e saj n rrjetin social Facebook nga beqare n e impenjuar.

Sipas Zhurnal Plus mson se flitet pr nj histori dashurie n mes t kngtares dhe Ledri Vulaj, antarit t grupit Skillz.

Nuk dihet ende sa sht i vrtet ky lajm, por nse po, ajo do t fitoj prve nj dashurie dhe nj publicitet m t madh q e kishte humbur n nj nga kanalet televizive m t mdha n Kosov.

Arsyeja, posi Ledri sht djali i nj prej ifteve dominant t ktij kanali televiziv.

Genta pak dit m par ishte ne New York ku ka pasur disa koncerte s bashku me Noyzin, ndrsa n kt koh ka knduar edhe n manifestimin q u b nga aleanca Kuq e Zi n mes t metropolit botror.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi